شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران

امروزه ایمنی و پیشگیری از خطرات احتمالی در ساختمان‌ها و ادارات بزرگ حرف اول را می‌زند. یکی از خطراتی که در مکان‌های پر رفت و آمد بسیار رخ می‌دهد، آتش سوزی و احتراق است. برای جلوگیری از این نوع سوانح از کپسول‌های آتش نشانی استفاده می‌گردد. این کپسول‌ها با توجه به نوع آن‌ها، هر چند وقت یکبار نیازمند شارژ هستند. در شرق تهران که یکی از مناطق بزرگ در استان تهران به حساب می‌آید، ساختمان‌های زیادی با کاربری‌های متعدد به چشم می‌خورد که این ساختمان‌ها برای حفظ ایمنی خود از کپسول‎ها استفاده می‌کنند و نیازمند شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران به‌طور منظم هستند. پس باید مرکزی باشد تا بتوان با خیال راحت کپسول‌ها را به آنها سپرد. در ادامه مطلب به بررسی شارژ کپسول آتش نشانی در این منطقه می‌پردازیم.

شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران توسط مهار فایر

همانطور که در تمام مقالات عنوان نمودیم، شارژ کپسول‌های آتش نشانی امری تخصصی است که باید توسط افراد متخصص در این زمینه انجام گردد. این افراد، تخصص و دانش کافی در این زمینه را دارند. خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در این منطقه از تهران خیلی گسترده است. شرکت مهار فایر ازجمله شرکت‌هایی است که به صورت خیلی تخصصی در زمینه شارژ کپسول آتش نشانی در این منطقه فعالیت می‌کند. این شرکت با بهره گیری از اطلاعات به روز و تجهیزات عالی، آماده خدمت رسانی به شما سروران است. بسیاری از مراکز نظیر ادارات، کارخانجات، ساختمان‌های اداری و مسکونی و دیگر مکان‎های عمومی نیازمند این خدمات نیازمند هستند.

فرایند شارژ مجدد کپسول آتش نشانی

همانطور که گفته شد شارژ کپسول آتش نشانی در تهران یک کار تخصصی بوده که به وسیله یک شخصی حرفه‌ای انجام می‌شود. در این قسمت به بررسی فرآیند چگونگی شارژ کپسول می‌پردازیم.

  • در قدم اول تکنسین‌ها، کپسول آتش نشانی را به صورت کامل تخلیه می‎کنند تا تمام مواد خاموش کننده از سیلندرها پاک شود. سپس شیرهای تخلیه باید از سیلندرها جدا گردد و تکنسین به تمیز کردن آنها می‌پردازد.
  • بعد از تمیز کردن سوپاپ‌ها مجدد آنها را نصب کرده و برای اطمینان بیشتر از عدم وجود نشتی و جلوگیری از افت فشار مجدد، آنها را تست می‎نمایند. در ادامه سایر عوامل اطفاء حریق مانند آب، دی اکسید کربن، مواد شیمیایی خشک و غیره از نظر فنی و وزنی بررسی شده و به مقدار مناسب پر می‌شوند. این کار مطابق با دستورالعمل‌های هر کپسول  انجام می‎گردد.
  • متصدی برای بررسی مجدد علائم نشت، به تست شیلنگ و نازل‎های تخلیه می‌پردازد و آنها را مورد آزمایش قرار می‌دهد. در آخر، مهر و موم جدیدی بر روی پین ایمنی اهرم فشار نصب می‌کند و یک برچسب جدید بر روی مخزن چسبانده می‌شود که نشانگر وزن کل خاموش کننده و میزان محتویات و غیره است.
شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران
شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران

کپسول‌های اطفای حریق در صورت استفاده مکرر، دچار افت کیفیت خواهند شد و نیاز به شارژ مجدد دارند. هزینه شارژ کپسول آتش نشانی، هزینه ثابتی است که توسط اتحادیه مشخص می‌گردد. هر چقدر اندازه کپسول‌ها بزرگتر باشد، هزینه شارژ آنها طبیعتا بیشتر خواهد بود. این مساله که کپسول از کدامیک از انواع کپسول آتش نشانی باشد هم بر قیمت شارژر تاثیر گذار هستند. در ادامه به انواع کپسول‌های آتش نشانی و تاثیر آن در قیمت شارژ اشاره می‌کنیم.

کپسول آب و گاز

هزینه شارژ این نوع کپسول اصولا به وزن آن بستگی دارد. در منطقه شرق تهران هر چقدر وزن این کپسول افزایش پیدا کند، قیمت آن هم قطعا بیشتر می‌گردد. البته حجم کپسول‌ها در قیمت شارژ آن بی تاثیر نخواهد بود.

کپسول پودر و گاز

معمولا کپسول‌های پودری هر سال یا هر دو سال در میان باید یک بار شارژ شوند. قیمت شارژ این نوع کپسول‌ها مطابق با تعرفه اتحادیه است. کپسول‌های سنگین‌تر قاعدتاً قیمت خیلی بیشتری خواهند داشت.

شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران
قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران

شارژ کپسول آتش نشانی دی اکسید کربندر شرق تهران

کپسول‌های آتش نشانی  co2 هر ۶ ماه یک بار نیاز به بررسی دارند. شرکت مهار  فایر با شارژ کپسول‌های دی اکسید کربن خیال شما را از بابت شارژ ایمن راحت می‌کند. در کل شارژ کپسول آتش نشانی شرق تهران با اینکه با تعرفه‎های مناسب انجام می‌شود، اما این موضوع باعث نشده تا از کیفیت شارژ و کیفیت موادی که برای شارژ مورد استفاده قرار می‌گیرد کاسته شود.

مناطق تحت پوشش جهت شارژ کپسول‌های آتش نشانی در شرق تهران

شرکت مهار فایر در تمام محله‌های شرق تهران از جمله تهران نو، حشمتیه، وحیدیه، شمس آباد، شمیران‌نو، دلاوران، سراج، فرجام، اتحاد، استخر، امام حسین، دماوند، چهار راه تلفنخانه، هفت حوض، لویزان، قاسم آباد، پدر ثانی، تسلیحات، ارباب مهدی، معلم، چهارده متری، نیرو هوایی، شهرک امید، تهرانپارس، پیروزی، حکیمیه، هنگام، رسالت، عباس آباد، مجیدیه، نظام آباد، سبلان و غیره خدمات شارژ و فروش کپسول آتش نشانی را ارائه می‌کند.

خدمات شرکت مهار فایر در شرق تهران

این مرکز شارژ کپسول آتش نشانی را در سریع‌ترین زمان، با رعایت کامل استانداردهای ایمنی انجام می‌دهد. همچنین مطابق با قیمت اتحادیه آماده خدمت رسانی به تمام سروران می‌باشد. این شرکت در راستای امنیت بیشتر مشتریان عزیز، در هنگام شارژ کپسول، تعدادی کپسول امانی جهت امنیت و حفظ آرامش مشتریان در خدمت آنها قرار می دهد. بنابراین، اگر در شرق تهران زندگی می‌کنید و نیاز به خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در شرق تهران را دارید، با شماره‌های مجموعه ایمن مهار گستر آشیانه (مهار فایر) تماس بگیرید تا در اسرع وقت، خدمات مورد نیاز خود را دریافت نمایید.

برای تماس با ما کلیک کنید