شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱

همه ما برای یکبار هم که شده کپسول‌های آتش نشانی را از نزدیک دیده‌ایم و تا حدودی با انواع آنها آشنا هستیم. در واقع نیاز است که هر فردی درباره کپسول‌های آتش نشانی و شیوه استفاده از آنها اطلاعات کاملی داشته باشد. روش استفاده از خاموش کننده‌ها و نحوه نگهداری آنها جزء مهترین موارد برای استفاده بهتر از کپسول‌های آتشنشانی است. یکی از موارد مهم در نگهداری کپسول‌های آتش نشانی، شارژ انواع کپسول آتش نشانی در زمان لازم است. در واقع، این کپسول‌ها بعد از هر بار استفاده باید مجدد مورد شارژ قرار گیرند. مراکز شارژ کپسول‌های آتش نشانی زیادی  در منطقه زندگی هر یک از ما وجود دارند. جهت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران بهتر است مراکز معتبر را یافته و در آنجا اقدام نمایید.

اهمیت نگهداری اصولی از کپسول‌های آتش نشانی

کپسول آتش نشانی، اولین خط دفاعی، در مقابل حریق است. این کپسول‌ها باید به طور کامل شارژ شده باشند تا بتوانند در زمان‌های مورد نیاز به کمک ما بیایند. بسیاری از صاحبان ساختمان‌ها اطلاعات لازم را برای شارژ و نگهداری از کپسول‎های آتش نشانی در اختیار ندارند و همین امر موجب می گردد که این وسیله نتواند در زمان نیاز مورد استفاده قرار بگیرد. به همین جهت مصرف کنندگان کپسول‎های آتش نشانی مانند ساکنین منطقه یک تهران باید همواره به این نکته دقت داشته باشند که سرویس و نگهداری کپسول آتش نشانی را به وقت و به موقع انجام  دهند.

زمان مناسب شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران

همانطور که پیش‌تر نیز اشاره کردیم، انواع کپسول آتش نشانی یکی از لوازم ایمنی مهم در هر ساختمان هستند. علاوه بر دقت در نگهداری آن‌ها،  توجه به زمان شارژ نیز حائز اهمیت است. کپسول آتش نشانی را حتما باید در دسترس تمام افراد قرار دهید تا بتوانند به سرعت از آنها استفاده کنند. علاوه بر آن باید دارای شارژ باشد تا بتواند عملکرد مناسبی را ارائه دهد. به همین دلیل نیاز است که در دوره‌های تعیین شده نسبت به شارژ آنها اقدام شود.

یکی از زمان هایی که باید شارژ کپسول آتش نشانی را انجام دهید، پس از هر بار استفاده است. یعنی اگر شما استفاده کمی هم از کپسول‌ها داشته باشید، باید مجدد برای شارژ آن اقدام نمایید. بنابراین پس از هر بار استفاده، نیاز است به مراکز شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران مراجعه کنید. در صورت عدم استفاده از کپسول ها باید به دوره‌هایی که برای شارژ توسط شرکت تعیین شده توجه لازم را داشته باشید.

شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران
شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱

شارژ فوری کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران

تهران یکی از شهرهای پرجمعیت ایران است که دارای ساختمان‌های بسیار زیادی است. استفاده از خاموش کننده‎ها در ساختمان‎ها بسیار ضروری است و فرقی نمی‌کند که ساختمان تجاری باشد یا اداری، در نهایت باید از خاموش کننده‎ها استفاده شود.  یکی از مناطق پر جمعیت تهران،  منطقه یک آن است که نسبت استفاده از خاموش کننده‌ها در آن بالاست. شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران توسط شرکت ایمن مهار گستر آشیانه (مهار فایر) انجام می‌گردد. این مجموعه یکی از مراکز معتبر و مجاز شارژ کپسول آتش نشانی در تهران است که در کوتاه‌ترین زمان ممکن خدمات شارژ انواع کپسول‌های آتش نشانی را به شما سروران ارائه می‌کند. به همین دلیل در صورت نیاز به چنین خدماتی می‌توانید با این مجموعه در ارتباط باشید.

شارژ چه کپسول‌هایی مورد نظارت مراکز شارژ منطقه ۱ تهران است؟

تمام مراکز شارژ منطقه یک تهران به خصوص شرکت مهار فایر با دانش روز و بهره‌گیری از تکنسین‎‎های مجرب و حرفه‌ای و استفاده از تجهیزات و دستگاه‎های مجهز، شارژ کپسول‎های آتش نشانی را انجام ‌می‌دهند. این شارژ برای کپسول‌های انواع ساختمان‌ها، کارخانجات، پمپ بنزین‌ها، مکان‎های تجاری، اداری،مسکونی، شرکت‌ها هتل‌ها و غیره انجام می‌شود. شارژ کپسول های آتش نشانی آب و گاز، شارژ کپسول آتش نشانی کربن دی اکسید، شارژ کپسول آتش نشانی بیوورسال،  شارژ کپسول پودر و گاز و غیره نیز توسط این مجموعه انجام می‎گردد.

نحوه شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱

  • اولین اقدامی که در شارژ این کپسول‌ها باید توسط مراکز شارژ انجام گیرد، شناسایی نوع کپسول‌ها است. به عنوان مثال کپسول‌هایی که در کلاس a قرار می‌گیرند، از آب پر می‌شود و کپسول ها در کلاس b،c، d هستند با مواد شیمیایی خشک پر می‌گردند. بنابراین بسیار مهم است که مشخص شود کپسول آتش نشانی شما از چه نوع است.
  • در مرحله دوم، کپسول‌های آتش نشانی به صورت کامل تخلیه می‌شوند تا محتویات درون آنها خالی گردد.
  • مرحله سوم پس از تخلیه، کپسول‌ها تمیز شده و بازرسی ظاهری می‌شوند. اگر قطعه‌ای از آنها همانند اهرم، شیلنگ و غیره دچار مشکل شده باشد، باید نسبت به تعویض و تعمیر آن اقدام کرد.
  • مرحله چهارم مرحله تست کپسول است. در صورتیکه زمان تست هیدرولیک کپسول فرا رسیده باشد، می‌توان مطابق با دستورالعمل‌های خاص، کپسول را مورد تست قرار داد تا از سلامت آن اطمینان حاصل کرد.
  • مرحله پنجم مرحله شارژ کپسول‌های آتش نشانی است. در این مرحله با توجه به فشار گاز، کپسول‌ها را از محتویات مخصوص خود پر می‌کنند.
  • بعد از پایان کار، مشخصات کپسول بر روی آن نصب می‌شود. این مشخصات شامل تاریخ شارژ و تاریخ شارژ بعدی و غیره می‌باشد.
قیمت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱
قیمت شارژ کپسول آتش نشانی

چرا مهار فایر را برای شارژ کپسول‌های آتشنشانی انتخاب کنیم؟

شرکت مهار فایر جهت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ دارای ویژگی و برتری‌هایی نسبت به سایر مراکز است. این ویژگی‌ها شامل موارد زیر می‌شود.

  • استفاده از بهترین و باکیفیت ترین شیرآلات، اتصالات، شیلنگ و نازل‌های کپسول آتش نشانی
  • سرعت عمل بالا و ارائه سریع خدمات مشتریان
  • گارانتی خدمات
  • تحویل کپسول اطفاء حریق به صورت امانی تا زمان شارژ کپسول به مشتریان

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در منطقه یک تهران

قیمت واحد و مشخصی را نمی‎توان برای شارژ کپسول‌های آتش نشانی در نظر گرفت. انواع کپسول‌ها متفاوت هستند و موادی که درون آنها شارژ می‌گردد، هم متنوع خواهد بود. هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در تهران بر اساس همین موارد در نظر گرفته می‌شود. شارژ کپسول از نوع دی اکسید کربن با شارژ کپسول آب و گاز دارای تعرفه‌های متفاوتی است.

ظرفیت و وزن کپسول های آتش نشانی نیز تاثیر بسیار زیادی در قیمت شارژ کپسول دارد. کپسول‌های آتش نشانی را در ظرفیت‎های متفاوت تولید می‌کنند. هر چه کپسول بزرگتر باشد، قطعاً قیمت شارژ آن هم بالاتر خواهد بود. کیفیت موادی که در شارژ کپسول‌ها استفاده می‌گردد، در قیمت شارژ کپسول آتش نشانی تاثیر گذار است.‌ در نتیجه مواد به کار رفته در شارژ کپسول می‌تواند در مهار آتش بسیار موثر باشند.

محله‌های تحت پوشش مهار فایر جهت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۱ تهران

منطقه یک تهران یکی از مناطق شهرداری تهران است که در منتهی علیه شمال شرقی این شهر واقع شده است و شمالی‌ترین منطقه شهر تهران به حساب می‌آید. این منطقه، خود دارای محله‌های فراوانی است. در ادامه به صورت مختصر به این محله‌ها اشاره می‌کنیم.

محله اراج، امامزاده قاسم، اوین، باغ فردوس، تجریش، جماران، حصاربوعلی، حکمت، دارآباد، دربند درکه، دزا شیب، فرمانیه، سوهانک شهرک دانشگاه، شهرک نفت شهرک شهید محلاتی، فرمانیه، قیطریه، کاشانک، کوهسار، گلاب دره، محمودیه، نیاوران و ولنجک از محله‌های منطقه یک هستند‌. تمام این مناطق تحت پوشش مهار فایر جهت شارژ کپسول‌های آتش نشانی قرار می‌گیرند.

برای تماس با ما کلیک کنید