شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

در هر منطقه یا شهری که باشید وجود کپسول آتش نشانی در محیط زندگی و کار شما ضروری است. کپسول‎های آتش نشانی جهت خاموش کردن حریق‌های کوچک بسیار مورد استفاده هستند. علاوه بر ضرورت وجودشان، شارژ به موقع آنها هم جزء الزامات می‌باشد. پس باید نسبت به شارژ انواع کپسول آتش نشانی در جنوب تهران در موعد مقرر اقدام گردد. اگر شما هم ساکن منطقه جنوب تهران هستید و به دنبال مرکز معتبری جهت شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران می‌باشید، در ادامه مطلب ما را همراهی کنید.

چرا کپسول‌های آتش نشانی باید شارژ شوند؟

کپسول‌های آتش نشانی بعد از اتمام، مجدد می‌توانند مورد استفاده قرار بگیرند. کپسول فقط با اتمام مواد داخل آنها غیر قابل استفاده نمی‌شود، بلکه گاهی با خراب شدن ضامن یا سایر اجزای کپسول آتش نشانی، گذشتن تاریخ انقضا و ضرب خوردگی کپسول‌ها کارایی لازم را نخواهد داشت و نیاز به تعویض و یا شارژ مجدد دارد. در این موارد دارنده کپسول باید سریعا به مراکز شارژ کپسول مراجعه نماید تا در حداقل زمان ممکن کپسول‌ها شارژ و تعمیر شوند.

شارژ فوری کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

منطقه جنوب تهران به دلیل وجود تراکم جمعیت بالا نسبت به دیگر مناطق، در صورت بروز حادثه ممکن است خسارت جانی بیشتری بر جای بگذارد. به همین دلیل، می‌بایست بیشتر مورد توجه قرار گیرد. پس در صورت بروز خلل و یا اتمام شارژ هر کدام از کپسول‎های آتش نشانی، باید نسبت به شارژ فوری آنها اقدام گردد. اگر شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به شارژ به  موقع کپسول آتش نشانی اهمیت می‌دهید و زمان کافی برای شارژ در اختیار ندارید، می‌توانید خدمات شارژ کپسول خود را به مجموعه ایمن مهار گستر آشیانه (مهار فایر) بسپارید. شارژ کپسول آتش نشانی در این مجموعه با مدت زمان خیلی کوتاهی انجام می‌شود.

مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

در تمام مناطق تهران نحوه شارژ کپسول‌های مهار کننده آتش مشابه بوده اما هر نوع از کپسول‌ها با یک روند خاص شارژ می‌گردند. در ادامه به صورت مختصر مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در منطقه جنوب تهران  را شرح می دهیم.

مرحله اول: شناخت نوع کپسول

تکنسین‌های متخصص در این زمینه در وهله اول نوع کپسول را شناسایی می‌کنند تا بدانند با چه ماده‎ای پر شده است. برای این منظور، نگاهی به برچسب کپسول‌ها می‎اندازند. اگر ندانید که کپسول شما از چه نوعی است قطعا مشکل ساز خواهد بود.

شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران
شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

مرحله دوم: خالی کردن مواد کپسول

در این مرحله باید تمام مواد درون کپسول خارج شود، حتی اگر یکبار از آن استفاده شده است. به این عمل تخلیه کپسول می‌گویند. با نگه داشتن ضامن خروج، مواد به راحتی مواد خارج شده و مجددا آن را شارژ نمایید.

مرحله سوم: تعمیر قطعات آسیب دیده کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

در این مرحله باید قطعات بیرونی اعم از شیلنگ، نازل و اهرم فشار را بررسی کنید. اگر دچار مشکل بودند آنها را تعمیر یا تعویض نمایید.

مرحله چهارم: بررسی عملکرد کپسول آتش نشانی

در این مرحله فشار و عملکرد کپسول را مورد بررسی قرار می‌گیرد. برای بررسی به دستگاه فشار نیاز است. در این حالت کپسول را به دستگاه فشار وصل کرده و میزان فشار آن مورد تست قرار می‌گیرد.

مرحله پنجم: پر کردن کپسول‌ها از مواد

مرحله پنجم مربوط به پر کردن کپسول است. باید کپسول‌ها را مطابق با مواد مخصوص به آن‎ها پر کرد.

مرحله ششم: ثبت مشخصات بر روی کپسول

پس از پرکردن مخزن کپسول وقت آن است که مشخصات تاریخ شارژ انجام شده و تاریخ شارژ بعدی بر روی برچسبی نوشته و بر روی کپسول‌ها نصب گردد.

نکاتی که باید پس از شارژ کپسول‌های آتش نشانی رعایت شود

تمام مراکز شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران ، نسبت به رعایت یکسری نکات پس از شارژ کپسول‌های متفق القول هستند. در ادامه مطلب به این نکات به صورت مختصر اشاره می‌کنیم.

  • کپسول پس از یک سال، مجددا نیاز به شارژ خواهد داشت.
  • برچسب نصب شده بر روی کپسول را به هیچ عنوان جدا نکنید.
  • کپسول‎های آتش نشانی را دور از تابش مستقیم خورشید نگه دارید.
  • کپسول آتش نشانی در دمای استاندارد نگهداری شود.
  • دقت داشته باشید کپسول‎ها سوراخ نشده و یا ضربه نبینند.
  • کپسول‌ها را دور از دسترس کودکان قرار دهید.
  • کپسول‌ها باید در محلی نگهداری شوند که همیشه در دسترس باشند.
  • حرارت زیاد، کپسول‌ها را دچار مشکل می‌کند. پس آنها را از حرارت زیاد در امان نگه دارید.

بهترین مرکز شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

شارژ کپسول‌های آتش نشانی توسط مجموعه مهار فایر در جنوب تهران با دقت کامل و رعایت اصول شارژ از سوی پرسنل انجام می‌شود. تمام پرسنل موظف شده‌اند تا کار شارژ را به نحو احسن در کوتاه‌ترین زمان به انجام برسانند. شارژ کپسول‌های آتش نشانی توسط این شرکت با تعرفه‌های مناسبی انجام می‎گردد که این تعرفه‌ها هزینه نگهداری از کپسول را کاهش می‌دهد. پس با سپردن کپسول‎های خود به این شرکت با خیال راحت به امورات خود بپردازید.

مهار فایر در کدام مناطق جنوب تهران فعالیت دارد؟

با شرکت ایمن مهار گستر آشیانه (مهار فایر) خیلی راحت و بی‌دردسر درخواست شارژ کپسول خودتان را در هر منطقه از جنوب تهران ثبت کرده و منتظر خدمت رسانی باشید. در هر کدام از مناطق زیر که ساکن باشید، می‌توانید از خدمات این مجموعه بهره ببرید.

شاپور، افسریه، خزانه، فلاح، امیریه، مولوی، خراسان، خزانه بخارایی، شوش، راه‌آهن، خانی آباد نو، نازی آباد، یافت آباد، جوادیه، یاخچی آباد، مشیریه، آب منگل، آذری، کشتارگاه، منیریه، امیربهادر، کاروان، شهرک مسعودیه، جی، دروازه شمیران، عبدل آباد، اتابک، سیروس،، بازار تهران، شهرری، اسلامشهر، نسیم شهر، واوان، شهرک صنعتی شمس آباد، شهریار، سه راه آدران

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی جنوب تهران
قیمت شارژ کپسول در جنوب تهران

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

اگر قصد شارژ کپسول آتش نشانی خود را دارید، می‌توانید از طریق شرکت مهار فایر با هزینه پایین این کار را انجام دهید. شرکت مهار فایر از معتبرترین مراکز شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران به حساب می‌آید. این شرکت با پایین‌ترین قیمت، اقدام به شارژ کپسول آتشنشانی می‌نماید. شارژ انواع کپسول‌های آتش نشانی در حجم‎های مختلف را می‌توانید به این مجموعه بسپارید. هزینه خدمات این شرکت مطابق با پارامترهای زیر تعیین می‌گردد.

حجم کپسول

حجم یا وزن کپسول های آتش نشانی متغیر است و بسته به آن این کپسول‌ها در اندازه های مختلفی ساخته می‌شوند. قیمت شارژ کپسول دو لیتری قطعاً با هزینه شارژ کپسول ۲۵ لیتری متفاوت خواهد بود.

نوع کپسول آتش نشانی

امروزه انواع کپسول های آتش نشانی در دسترس است و هر یک برای نوع خاصی از آتش سوزی مورد استفاده قرار می‌گیرد. تشخیص نوع کپسول یکی از پارامترهای موثر در قیمت شارژ کپسول‎ها به حساب می‎آید.

مواد داخل کپسول

کپسول‌های آتش نشانی از مواد نظیر، گاز و آب، آب و پودر، فوم و دی اکسید کربن پر می‌شوند. هر کدام از این مواد قیمت مخصوص به خود را دارند و بر هزینه تمام شده شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران تاثیر می‌گذارند.

قیمت روز شارژ کپسول آتش نشانی در جنوب تهران

قیمت خدمات و همچنین تجهیزات و مواد لازم همیشه ثابت نیست و تغییر می‌کند. مطابق با اتحادیه شارژ کپسول‌های آتش نشانی قیمت‌ها مشخص می‌گردد.

برای تماس با ما کلیک کنید