شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳

کپسول‌های آتش نشانی را به عنوان یکی از تجهیزات ایمنی بسیار مهم ساختمانی به حساب می‌آورند که در خاموش کردن آتش به کار می‎روند. اگر این کپسول‌ها به درستی به کار گرفته نشوند، موجب بروز مشکلات زیادی خواهند شد. به همین دلیل استفاده از آن‌ها بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر استفاده درست، شارژ به موقع آنها هم به شما در اطفای حریق کامل کمک می‌کند. برای شارژ انواع کپسول آتش نشانی باید آنها را به نمایندگی‌ها و مراکز شارژ کپسول‌های مطمئن بسپارید. جهت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران بهتر است نمایندگی و مراکز معتبر را بشناسید. در ادامه مطلب به بررسی این موضوع می‌پردازیم.

خدمات شارژ کپسول آتشنشانی چیست؟

برای استفاده از کپسول‌های آتش نشانی نیاز است شارژ آنها به موقع انجام شود. در غیر این صورت، عملا استفاده از آنها بی‌فایده خواهد بود. کپسول‌‎های آتش نشانی هنگام بروز حریق از جان و مال افراد به خوبی محافظت می‎کنند، به همین دلیل شارژ آنها بسیار مورد توجه است. منظور از خدمات شارژ، عملیاتی جهت پر کردن کپسول از مواد ضد احتراق است. مهار فایر یکی از مراکز ارائه دهنده خدمات شارژ کپسول آتش نشانی در منطقه ۳ تهران است. با مراجعه به سایت این مجموعه و با کسب اطلاع می‌توانید کپسول‎های خود را با اطمینان کامل به این مجموعه بسپارید.

شارژ  فوری کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران

خدمات شارژ  انواع کپسول در منطقه ۳ تهران با بالاترین سطح کیفی ارائه می‏شود. برای اینکه بتوانید شارژ کپسول آتش نشانی در تهران را با اطمینان انجام دهید، پیشنهاد ما به شما انتخاب مرکز معتبر و تخصصی خدمات ایمنی است تا با خیال راحت اقدام به شارژ نمایید. یکی از این مراکز، شرکت مهار گستر آشیانه یا مهار فایر می‌باشد. این مجموعه از تجهیزات پیشرفته و متخصصین باتجربه بهره برده که در کوتاه‌ترین زمان یا به اصطلاح با فوریت تمام اقدام به شارژ کپسول‌های آتش نشانی می‌نماید.

شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران
شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران

مراحل شارژ کپسول آتش نشانی در منطقه ۳ تهران

در هر کدام از مراکز شارژ کپسول‎ها در منطقه ۳ مراحل و اصول خاصی جهت شارژ کپسول‎ها باید طی گردد. در ادامه مطلب این مراحل شارژ را به صورت خلاصه بررسی می‌کنیم.

تخلیه کامل کپسول آتشنشانی

در مرحله اول باید کپسول آتش نشانی را به صورت کامل تخلیه کنید که موادی درون کپسول‌ها باقی نماند. عملیات، منظور تخلیه کپسول‌ها، موجب می‌شود تا ناخالصی‌ها و مواد باقیمانده تاریخ گذشته، همگی تخلیه گردند و شارژ کپسول بهتر انجام شود. در بسیاری مواقع، به خصوص اگر زمان شارژ کپسول های آتش نشانی سپری شده باشد، مواد کلوخه شده و مورد استفاده قرار نمی‌‎گیرد، با تخلیه کامل موجب می‌شود مواد کلوخه شده‌ خارج شوند.

نظافت کامل کپسول

تمیز کردن کپسول‌ها موجب می‎گردد تا دیگر ناخالصی‌ها تا آخرین ذرات هم خارج شده و کپسول آماده شارژ گردد. بهتر است اجزای بیرونی کپسول همانند اهرم، شیلنگ، کپسول و غیره هم تمیز گردد. پس از تمیز شدن کپسول‎ها، باید نازل اهرم و حلقه‌ها را بررسی کرد تا مشکلی آنها را تهدید نکند. در صورت پوسیده بودن قطعات کپسول، باید بلافاصله آنها را تعویض کرد.

شارژ کردن کپسول آتش نشانی منطقه 3

پس از اینکه فرآیند و مراحل بالا به اتمام رسید، حال وقت شارژ کردن کپسول آتش نشانی است. برای این کار باید کپسول‌ها را به یک دستگاه فشار وصل کرد و از طریق همان دستگاه فشار به شارژ کپسول آتش نشانی پرداخت.

شارژ کپسول آتش نشانی منطقه سه تهران
انواع کپسول‌های قابل شارژ

انواع کپسول‌های قابل شارژ در مراکز شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران

همانطور که می‌دانید آتش‌سوزی به دلایل سوختن مواد قابل اشتعال مختلف اتفاق می‌افتد. برای اینکه بتوانید این آتش را مهار کنید، باید اطلاعات لازم را در این زمینه داشته باشید و از خاموش کننده‌های مناسب استفاده نمایید. تمام این کپسول‌ها در مراکز شارژ کپسول آتشنشانی، قابل شارژ هستند. از جمله این کپسول‎ها کپسول آتش نشانی آبی، کپسول آتش نشانی کف وفوم، کپسول آتش نشانی پودری، کپسول آتش نشانی دی اکسید کربن، کپسول آتش نشانی هالوژنه و کپسول آتش نشانی شیمیایی سرد هستند.

اهمیت وجود مراکز معتبر ارائه دهنده شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران

کپسول‌های آتش نشانی به وسیله مراکز ارائه دهنده خدمات شارژ کپسول آتش نشانی، شارژ می‎شوند؛ اما مرکزی که کپسول‌های خود را به آن می‎سپارید، بسیار مهم است. زیرا در صورتی که این مرکز از دستگاه‎های غیر استاندارد و مواد بی‎کیفیت استفاده کند، ممکن است در زمان مورد نیاز کپسول به خوبی عمل نکند در نتیجه کارایی لازم را نخواهد داشت. برای اطمینان بیشتر بهتر است به مراکز معتبر مراجعه کنید. مهار فایر یکی از مراکز شارژ کپسول‌های آتش نشانی در منطقه ۳ تهران است که تا به حال توانسته رضایت کامل مشتریان را به دست آورد. این مرکز از تجهیزات پیشرفته و پرسنل متخصص استفاده می‌کند.

نکات مهم در شارژ کپسول آتشنشانی

هنگام شارژ کپسول آتش نشانی، یکسری نکات باید در نظر گرفته شود. در ادامه مطلب به صورت مختصر به این نکات اشاره می‌کنیم.

  • بهتر است تاریخ شارژ قبلی و بعدی را روی برچسب کپسول به طور مرتب چک کنید. کپسول‌های آتش نشانی پودری باید سالانه یا هر دو سال یک بار شارژ گردند. دیگر کپسول‌ها بسته به نوعشان زمان آنها متفاوت است.
  • مورد بعدی انجام تست هیدرواستاتیک هنگام شارژ است. این نکته را در نظر داشته باشید که این تست روشی بسیار مورد اطمینان برای استحکام و عدم نشت مخازن تحت فشار خطوط لوله، سیستم‌های لوله‌کشی و غیره است. پس از انجام این تست گواهی سلامت فنی هم به شما داده می‌شود.
  • نکته سوم توجه به زمان شارژ خاموش کننده کربن دی اکسید است. به صورت سالانه بوده و در صورتی که کپسول‌های دیگر باید هر دو سال یکبار شارژ شوند. البته این نکته را فراموش نکنید که به محض استفاده از کپسول کربن دی اکسید باید حتماً این کپسول مورد شارژ قرار گیرد.
  • نکته آخر اینکه پس از شارژ کپسول باید حتما آنها وزن شوند تا مقدار یا وزن آنها مطابق با استاندارد جهانی باشد.

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران

قیمت شارژ کپسول آتش نشانی در منطقه ۳ تهران

هزینه شارژ کپسول آتش نشانی در منطقه سه تهران به چند عامل مهم بستگی دارد. یکی از مهمترین عوامل، وزن کپسول است. هر چقدر کپسول‌ها سنگین‌تر باشند، قطعاً هزینه شارژ بیشتری باید برای آنها پرداخت شود. نوع مواد به کار رفته در کپسول‌ها هم از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت شارژ است. به عنوان مثال قیمت شارژ کپسول‌های پودری با گازی و با فوم و آب متفاوت است. البته ذکر این نکته لازم است که قیمت شارژ کپسول‌های آتش نشانی زیر نظر اتحادیه شارژ کپسول‌ها انجام می‌شود و نمی‌توان در این مورد تخلف یا تخطی صورت گیرد.

محله‌های تحت پوشش مهار فایر جهت شارژ کپسول آتش نشانی منطقه ۳ تهران

منطقه ۳ تهران یکی از منطقه‌های شلوغ و پرطرفدار است که محله‌های مهمی را در خود جای داده است. این محلات شامل آرارات، احتشامیه، اختیارطه، امانیه، حسن آباد، زرگنده، داوودیه، دروس،  سیدخندان،قبا قلهک، کاووسیه و ونک هستند. هر کدام از این محله‌ها می توانند برای شارژ کپسول آتش نشانی خود به مهار فایر مراجعه کنند.

برای تماس با ما کلیک کنید